Меси отдавна не е преживявал такова унижение от трибуните: Шейхове се подиграха с него и отбора му

Ал Насър изигра приятелски мач срещу Интер Маями в Рияд, Саудитска Арабия, а американският отбор бе унизен с 6:0, въпреки че има в редиците си може би най-добрия футболист за всички времена.

Кристиано Роналдо не игра за саудитския тим, но Меси също започна мача от пейката. Насър водеше с 3:0 до 15-ата минута с голове на Отави, Талика и Лапорт, а през втората част Ал-Наср успя да вкара още три попадения за общо 6:0 (хеттрик на Талиска).

Лионел Меси влезе в игра в 83-ата минута, за да се откъсне, тъй като резултатът беше отдавна загубен. По време на телевизионното предаване камерите превключиха от Меси към един от ултрабогатите шейхове, които присъстваха на трибуните. Той, осъзнавайки това в кадъра, показа с ръцете си броя на головете, отбелязани от отбора, който подкрепя срещу отбора на световните футболни гиганти.