БГ футбол

Детски спортен празник забавлява малчуганите в София

Един от най-големите спортни форуми за деца: Детски спортен празник ,,Здравото дете e активно и щастливо дете'' 2024 г за поредна година ще радва малки и големи в столицата. Инициативата е под мотото ,,Да върнем децата към

Нов футболен клуб тръгва със сериозни амбиции в Пловдив

Футболен клуб „Старт“ стъпва в света на детско-юношеския футбол в Пловдив. Този инициативен ход обещава да бъде едно положително начало за спорта в район „Източен“, каза президентът на клуба Димитър Джевизов. Той допълни, че във футбола

Левски пречупи Пирин на „Герена“ и се изкачи на третото място

Отборът на Левски надви Пирин Благоевград с 2:0 в отложен мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Положения през първото полувреме не липсваха, но попадения не паднаха, най-вече заради добрите спасявания на Максим Ковальов. В 78-ата минута

Лудогорец е много близо до подсилване на защитата

Българският шампион Лудогорец е много близо до подсилване на защитата. Това ще се случи, след като разградчани вече привлекоха левия бек Марсел Хейст, но сега „Орлите“ се разбра с испанския Леванте за привличането на десния бек Хавиер